Strona główna |  Sklep |  Kontakt |  Regulamin |  Redakcje
      Szukaj
matratzen lattenroste bettwaren betten
  • Dostawa na terenie Polski GRATIS!
  • Bezpieczna płatność – Certyfikat SSL
  • Kupno bez ryzyka – 30 dniowe testowanie
  • Bezpośrednio od producenta
  • Nasi klienci ocenili nas 4.9 z możliwych 5 punktów. Średnią ustalono z ponad 10.000 opinii.
Logo
Produkowane w Niemczech
  Produkt tygodnia
tylko 2.097,00 PLN
 
  • Platnosc
Ravensberger® Materace Platnosci i realizacja
 
Profil firmy

Organizacja
Jesteśmy niemieckim producentem materacy i efektywnym dostawcą stelaży i pościeli. W domu jesteśmy we Wschodniej Westfalii w miejscowości Espelkamp pomiędzy Minden a Osnabruckiem, sprzedajemy nasze wysokiej jakości materace od 2004 roku w internecie, korzystając z własnych sieci dystrybutorskich oraz naszych Sklepów RAVENSBERGER®. Od lutego 2015 roku rozpoczeliśmy naszą sprzedaż internetową w Polsce.

Naszym celem
Naszym celem jest Pańswa zdrowy i spokojny sen. To możemy zagwarantować ofertą 30 dniowego okresu próbnego. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości pianki z badanych materiałów z wiarygodnego źródła, możemy zapewnić, że jakość materaca zgadza się trwałością ciągłego korzystania i jesteśmy w stanie zaoferować 5 lat gwarancji. Ta ortopedycznie funkcjonalna jakość produktów w połączeniu z naszą gwarancją i zwrotu całkowicie uwalnia Państwa od ryzyka.

Informacje o piance wysokoelastycznej, termoelastycznej i lateksie
Wszystkie nasze pianki są produkowane w Niemczech, z wyjątkiem naszych pianek termoelastycznych - są one produkowane przez lidera Recticel® w Holandii lub Vita® w Skandynawii - w zależności od marki.
Na terenie Niemiec sprzedajemy nasze produkty z powodzeniem. Jesteśmy do naszych produktów przekonani, i chcemy zaoferować tą wspaniałą jakość też na terenie Polski. Umiemy wyjaśnić właściwości pianek wysokoelastycznych, termoelastycznych i lateksowych, tak aby byli Państwo w pełni poinformowani i mogą dokonać świadomego wyboru.

Certyfikaty
Stała kontrola jakości podczas produkcji zapewni Państwu niezmiennie wysoki poziom jakości, który jest wykrywany przez odpowiednie certyfikaty TUV, OEKO TEX, CertiPUR i FKT. Staramy się stale doskonalić nasze materace i stelaże, poddając je rygorystycznym testom, na podstawie wyników i potrzeb naszych klientów.

Jesteśmy zawsze otwarci na pytania, uwagi i sugestie do dalszej poprawy naszych produktów i usług.

"Gwarantujemy niemiecką dokładność oraz zdrowy i relaksujący sen."

Showroom Lübbecke
Zdjęcie: Ravensberger® Materace

Zdjęcie: Ravensberger® Materace