Strona główna |  Sklep |  Kontakt |  Regulamin |  Redakcje
      Szukaj
matratzen lattenroste bettwaren betten
 • Dostawa na terenie Polski GRATIS!
 • Bezpieczna płatność – Certyfikat SSL
 • Kupno bez ryzyka – 30 dniowe testowanie
 • Bezpośrednio od producenta
 • Nasi klienci ocenili nas 4.9 z możliwych 5 punktów. Średnią ustalono z ponad 10.000 opinii.
Logo
Produkowane w Niemczech
  Produkt tygodnia
tylko 2.097,00 PLN
 
 • Platnosc
Ravensberger® Materace Platnosci i realizacja
 
Gwarancja i zapewnienie gwarancji

1. Postanowienia ogólne

Dla naszych materacy, stelaży i pościeli zapewniamy rozszerzoną gwarancję, która jest opisana poniżej. Status prawny naszych klientów pozostaje nienaruszony.

Gwarancja na nasze materace i stelaże wynosi 5 lat od daty a na pokrowce 2 lata.

Nasze gwarancje nie zmieniają się w ciągłości lat i nie naliczamy żadnych kosztów co mogłoby spowodować niewywiązanie się w latach użytkowania z gwarancji na usługi.

W ramach naszych gwarancji zapewniamy Państwo, że materace które są przez nas produkowane oraz stelaże które są przez nas oferowane, w okresie gwarancji pozostają wolne od błędów produkcyjnych lub wad i usterek wynikających z legalnego użytkowania.

W okresie gwarancji, naprawimy towary według naszego uznania. Okres gwarancji nie zostanie przedłużony lub skrócony przez dokonaną naprawę lub wymianę.

Kupujący musi dokonać zgłoszenia gwarancyjnego w okresie gwarancji. W tym celu, kupujący może również skontaktować się telefonicznie, e-mailem lub pocztą bez oświadczenia gwarancyjnego w formie pisemnej bezpośrednio do nas. Jeśli materac, stelaż lub pościel są uszkodzone, w całości lub części, wymienimy Państwu wadliwy produkt na nasz koszt. Uszkodzony element zostanie odebrany od Państwa bezpośrednio z domu przez firmę transportową na nasz koszt.

Poręczycielem jest Ravensberger® Matratzen GmbH, wiadomości do pana Frank Mueller, Rudolf-Diesel-Straße 3, 32339 Espelkamp, Niemcy.

Naszą gwarancję reguluje prawo niemieckie, w wyłączeniem Konwencji Narodów Zjednoczonych o umowach obsługi krajowej sprzedaży towarów (CISG).

 

  2. Gwarancja fabryczna na materace i pokrowce

 • Używamy dla naszych 7-strefowych wysokoelastycznych i naszych termoelastycznych materacy tylko pianki-HR o wysokiej jakości i pianki visco jakości A od Continental® i EUROFOAM®.

  Wszystkie nasze pianki podlegają wytycznym w procesie wytwarzania elastycznej pianki poliuretanowej w branży eV (VWI), w szczególności wytyczne w zakresie jakości i ochrony środowiska zasad 01, artykuł 10 opis produktu poliuretanowej pianki (PUR) i 35 zarządzania jakością.
Ortopedyczny 7-strefowy wysokoelastyczny materac
Zdjęcie: Ravensberger® Materace
 
W celu zaoferowania naszej gwarancji, pracujemy z najlepszymi certyfikowanymi materiałami jakości klasy A. Ze względu na jakość i długoletnią wydajność ortopedyczną, nie używamy pianki komfort.
 
 • Dopuszczalne odkształcenia zgodnie z wytycznymi Niemieckiego Przedsiębiorstwa Przemysłowego Pianek co umożliwia deformację aż do 10% przy 85000 symulowanych ruchach. W ramach naszej gwarancji fabrycznej na materace oświadczamy, że nasze pianki HR i pianki visco podlegają gwarancji ponad procent norm przekraczających ich deformację.
 • Nasza fabryczna gwarancja dla naszych materacy wykracza poza wskazówki Niemieckiego Przedsiębiorstwa Przemysłowego Pianek i gwarantuje Państwu przy naszych piankach HR i pianek visco zabezpieczenie przeciw odkształcaniu i odleżyn wkładu w okresie gwarancyjnym.
 • Dla naszych 7-strefowych materacy lateksowych używamy tylko wkłady o wysokiej jakości od lidera LATEXCO® a dla naszego lateksowego materaca TALALAY® od lidera VITA®.
 • Warunki gwarancji naszych lateksowych materacy są podobne do tych z naszych materacy piankowych.
 • Nasza gwarancja fabryczna na materace stosuje się tylko do materacy zakupionych w Polsce i Europie i używanych przez poprzedniego właściciela.
7- strefowy naturalny materac lateksowy
Zdjęcie: Ravensberger® Materace

  3. Gwarancja na stelaże

 • Gwarantujemy trwałość mechaniczną naszych stelaży na okres 5 lat od zawarcia umowy. Ponadto zapewniamy czynność listew od stelaża i elementów talerzowych naszych stelaży oraz ich bezszelesność.
 • Nasza gwarancja na stelaże listwowe oraz talerzowo-listwowe jest ujęta przez naszych dostawców. Gwarantuje to stabilność, trwałą funkcjonalność i cichość ramki, jak również zaopatrzenie dostaw części zamiennych w okresie gwarancji 5 lat.
Duomed sztywny lub regulowany - system talerzowy
Zdjęcie: Ravensberger® Materace

  01.02.2015