Strona główna |  Sklep |  Kontakt |  Regulamin |  Redakcje
      Szukaj
matratzen lattenroste bettwaren betten
 • Dostawa na terenie Polski GRATIS!
 • Bezpieczna płatność – Certyfikat SSL
 • Kupno bez ryzyka – 30 dniowe testowanie
 • Bezpośrednio od producenta
 • Nasi klienci ocenili nas 4.9 z możliwych 5 punktów. Średnią ustalono z ponad 10.000 opinii.
Logo
Produkowane w Niemczech
  Produkt tygodnia
tylko 2.097,00 PLN
 
 • Platnosc
Ravensberger® Materace Platnosci i realizacja
 

Lateksowy materac TALALAY®7- strefowy

Wysokość całkowita: 21,0 cm Twardość: H 2 – H 3 (RG = gęstość 60/69) Wkład: originalny lateks TALALAY® Konstrukcja: lateks o metodzie TALALAY®

<b>Lateksowy materac TALALAY®</b>7- strefowy
tylko PLN 3.228,70
Konfiguracja produktu wg. Państwa potrzeb
 
Welchen Härtegrad muss ich wählen?
Welchen Bezug soll ich wählen?
 • Certyfikowana najwyższa jakość - 18 cm wkładu lateksowego TALALAY®
 • Precyzyjne dopasowanie do ciała dzięki lateksu TALALAY®
 • Wysokojakościowy lateks
  • Najwyższe i naturalne dopasowanie do ciała
  • Punktowa TALALAY® elastyczność
  • najlepsza sprężystość
 • Najlepsze właściwości klimatyczne
  • Doskonała cyrkulacja powietrza
  • Optymalna wymiana wilgoci
  • Doskonałe rozmieszczenie ciepła
 • Materace oraz pokrowce są antyalergiczne i zgodne z Oeko-Tex® Standard 100
 •  
tüv
5 lat gwarancji na materace i 2 lata na pokrowce
 • Originalny materac lateksowy TALALAY® o twardości H 2/3 (RG60/69).
 • Wysokojakościowe wkłady z lateksu są przez nas dodatkowo trykotowane.
 • Surowiec naszego lateksowego materaca TALALAY® jest z naturalnego surowca (30%), który pochodzi z drzewa gumowego "Hevea Brasiliensis". Wysoka jakośc naturalnego lateksu, syntetyczny lateks i wyjątkowa opatentowana wulkanizacja stanowią podstawę lateksu do produkcji materaca TALALAY®.
 • Technologia materaca TALALAY ® jest najbardziej skomplikowanym procesem produkcji przy przetwarzaniu lateksu. Ze względu na swoją wysoką jednorodność, osiąga on bardzo dokładną punktową regulację ciała w naturalny sposob. Oddychająca powierzchnia materaca TALALAY ® przy otwartych komórkach prowadzi do wysokiej przepuszczalności powietrza i bardzo dobrej regulacji klimatu i wilgoci.
Otwarta struktura komórkowa powierzchni TALALAY®
Zdjęcie: Ravensberger® Materace
 
Dla osiągnięcia wysokiej jakości procesu wulkanizacji lateksu stosuje się gwałtowne wypieranie ciepła z przetwarzanego surowca . W efekcie tego procesu uzyskujemy materiał charakteryzyjący się niezwykłą elastycznością. Metoda produkcji materacy TALALAY ® prowadzi do uzyskania jednolitej i delikatnej struktury, o otwartych komórkach, co zapewnia zrównoważone i elastyczne zachowanie materaca. Dopasowuje się on w sposób naturalny do ciała. Radium lateks jest od 40 lat producentem wysokojakościowego lateksu TALALAY ®, który go bada i udoskonala jego strukturę.
 

Talalay® wkład lateksowy

Nasz oryginalny materac lateksowy TALALAY®- osiąga bardzo wysoki punkt jednorodności i optymalne dopasowanie do ciała w naturalny sposob przez klimatyzację otwartych komórek. Grubość wkładu wynosi 18 cm; całkowita wysokość materaca 21 cm. Otwarta struktura lateksowego materaca TALALAY ® daje nam doskonałe zdolności cyrkulacji powietrza w materacu. Ta własność zapewnia Państwu zdrowe, naturalne środowisko i komfort snu. Technologia lateksu TALALAY ® jest najbardziej skomplikowanym i wyjątkowym procesem technologicznym na świecie.

Optymalne dopasowanie do ciała

TALALAY ® lateks łączy w doskonały sposób ortopedyczne ułożenie ciała i poprawną pozycję leżącego przy najwyższym komforcie snu. Znakomity przepływ powietrza, wysoką wchłanialność wilgoci oraz szybkie odparowanie zawdzięczamy lateksowi TALALAY ® o strukturze otwartych komórkach. Komórki te są jednolite i drobne, i dzięki temu osiągamy trwałą elastyczność. Naturalne dopasowanie materaca TALALAY ® do ciała w szczególny sposób wpływa na punktowość całej powierzchni.

Ergonomiczne dopasowanie do pozycji spania

Lateks TALALAY ® powoduje doskonałe, ortopedycznie poprawne, proste ustawienie kręgosłupa zarówno z boku, jak również z tyłu, jak i z przodu tułowia. Ze względu na drobną strukture lateksu TALALAY ® otrzymujemy optymalne uwolnienie kręgosłupa od nacisku w każdej jego pozycji, jak również naturalne obniżenie przy jednoczesnym wsparciu zmian i zwyrodnień kręgosłupa. Gęstość oryginalnego lateksu TALALAY ® wynosi 60 kg na powierzchni całego materaca, i 69 kg / m3 w rdzeniu wkładu, co zapewnia oprócz doskonałego dopasowania się do sylwetki - optymalną nośność.

Doskonałe właściwości klimatyczne

Proces wytwórczy lateksu TALALAY ® w doskonały sposób zapewnia zachowanie walorów klimatycznych. Oddychająca powierzchnia lateksu TALALAY ® prowadzi do wysokiej przepuszczalności powietrza i bardzo dobrej regulacji wilgoci w materacu.

Bezpieczeństwo

Nasz originalny materac lateksowy Talalay® jest wolny od HCFC (związków chemicznych z grypy freonów), PCB (zwązków chemicznych takich jak np: bifenyl) i od aldehydu mrówkowego. Nasz lateksowy matrac TALALAY ® produkowany jest z jednego kawałkach o szerokościach do 140 x 200 cm, to znaczy, że materac nie jest klejony.

Certyfikacje

Nasze materace lateksowe TALALAY ® i pokrowce są produkowane zgodnie z Oeko-Tex Standard 100 produkt klasy 1 - (nadające sie dla niemowląt) – certyfikowane przez numer 09.0.68491.

Pokrowiec

 • GREEN-COTTON® pokrowiec z LYOCELL® i KAPOK

  Wyjątkowy pokrowiec GREEN-COTTON® z włókna syntetycznego o nazwie Lyocell® i włókna nasiennego który nosi nazwę Kapok.

  Dzięki wykorzystaniu do produkcji tych dwóch włókien (Lyocell® i Kapok), które wyposarzone są w 300 gram włókna klimatyzującego, uzyskujemy pokrowiec o szczególnach właściwościach klimatycznych, które są bardzo przyjazdne do ciała. Są to włókna najlżejsze na świecie które w naturalny sposób (przez swoją budowę, strukturę i właściwości) zatrzymują ciepło wewnątrz pokrowca. Pokrowiec GREEN-COTTON® o dwuwarstwowej tkaninie jest przewiewny i działa w sposób naturalny i przyjazny dla skóry.

  Dodatkowo zastosowanie przy produkcji pokrowca bawełny – GREEN FIRST oraz naszych tkanin Lyocell® i Kapok pozyskujey naturalną barierę antybakteryjną, która działa odpornie przeciw drobno ustroją.

  Pokrowiec GREEN-COTTON® z Lyocell® i Kopok jest obecnie najbardzeij zaawansowaną naturanlą technologią w obszarzy pokrowców. Działania takie mają na celu poprawę samo poczucia i komfort podczas wypoczynku, relaksu czy snu.

  Zertifizierung

  Pokrowiec GREEN COTTON® rozsuwany 4-ro stronnie z możliwością prania w tem. 60°C. Dane potwierdzone są przez certyfikat Oeko-Tex® Standard 100 - nr kontroli 09.0.68491.

  Wszystkie pokrowce są medycznie testowane na rzecz bezpiecznych tekstilii i na obecność szkodliwych substancji. Pokrowce posiadają gwarancję, iż z materiałów nie są uwalniane żadne substancje mogące powodować podrażenie skóry.

  Oznakowanie pokrowca:
  Tkanina: 54% poliester, 38% bawełna, 7% Lycocell®, 1% Kapok
  Pikowana przez 100% poliestru (włókno klimatyzacyjne)
  Spód: 100% poliestru

GREEN-COTTON®-Bezug mit LYOCELL®
GREEN-COTTON®-Bezug mit LYOCELL®
pokrowiec GREEN-COTTON® z LYOCELL i KAPOK - pranie w tem do 60°C możliwe
Zdjęcie: Ravensberger® Materace

Twardości

  Nasze lateksowe materace TALALAY® produkujemy o średnim stopniu twardości pomiędzy H 2 i H 3.
Waga: Lateksowy materac TALALAY® H 2 - 3 (RG 60/69) 100 x 200 cm: 24,0 kg
  Ze względu na konstrukcję materaca, który jest wykonany z wysokiej jakości lateksu TALALAY®  jego gęstości zapewnia ortopedyczne i ergonomiczne podparcie masy ciała od 50 kg a 110 kg.

Cennik materaca lateksowego TALALAY® 

Długość 200 cm
Szerokość   80 cm 90 cm 100 cm 120 cm 140 cm
Twardość H 2 - 3 3.083,- 3.266,- 3.567.- 4.724,- 5.097,-